HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>>
zajęcia szkolne

Zajęcia pozalekcyjne organizowane przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach



eTwinning PDF Drukuj Email

 

I. Durczyńska

eTwinning

Klasy 4- 6

 

 
Zajęcia z psychologiem i pedagogiem PDF Drukuj Email

REALIZACJA ZAJĘĆ DODATKOWYCH 2016/2017

(1 półrocze)

Nauczyciel realizujący

Rodzaj zajęć, przedmiot

Dla kogo są realizowane zajęcia

Dzień tygodnia,
sala, godzina

ZAJĘCIA Z PSYCHOLOGIEM I PEDAGOGIEM

B. Lubina

Zaj. korekcyjno - kompensacyjne

Klasa 2g

Dzień: czwartek
Godz.: 11.35
Sala: 112

B. Lubina

Zaj. korekcyjno - kompensacyjne

Klasa 3d

Dzień: czwartek
Godz.: 13.25
Sala: 112

M. Nowak - Pilśniak

Zaj. korekcyjno - kompensacyjne

Klasy 3 SP

Dzień: środa
Godz.: 12.40
Sala: 112

M. Nowak - Pilśniak

Zaj. korekcyjno - kompensacyjne

Klasy 3 SP

Dzień: poniedziałek
Godz.: 12.40
Sala: 112

 

 
 
Zajęcia świetlicowe PDF Drukuj Email

 

Nauczyciel realizujący

Rodzaj zajęć, przedmiot

Dla kogo są realizowane zajęcia

Dzień tygodnia,
sala, godzina

ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE

Z. Bularz

Pomoc przy odrabianiu zadań domowych

Klasy 1 - 3

Dzień: poniedziałek, środa, piątek
Godz.: 11.30                         Sala: 205

A. Kala

Czytamy baśnie i bajki

Klasy 1 - 3

Dzień: wtorek
Godz.: 15.00
Sala: świetlica

A. Kala

Gry i zabawy ruchowe

Klasy 1 - 3

Dzień: czwartek
Godz.: 15.30
Sala: świetlica

A. Kala

Gry planszowe

Klasy 1 - 3

Dzień: środa
Godz.: 14.00
Sala: świetlica

J. Kalinowska

W świecie książek

Klasy 1 - 3

Dzień: poniedziałek, czwartek
Godz.: 16.00
Sala: świetlica

J. Kalinowska

Zajęcia plastyczne

Klasy 1 - 3

Dzień: wtorek
Godz.: 16.00
Sala: świetlica

J. Kalinowska

Zabawy konstrukcyjne

Klasy 1 - 3

Dzień: piątek
Godz.: 15.30
Sala: świetlica

I. Piskorska

Świetlicowy Omnibusik

Klasy 1 - 3

Dzień: poniedziałek
Godz.: 14.00
Sala: świetlica

I. Piskorska

Świetlicowy Omnibusik

Klasy 1 - 3

Dzień: wtorek
Godz.: 13.30-15.30
Sala: świetlica

A. Ścierska

Kącik kreatywny „Kuferek Rozmaitości”

Klasy 1 - 3

Dzień: poniedziałek
Godz.: 15.30
Sala: świetlica

A. Ścierska

Kącik kreatywny „Kuferek Rozmaitości”

Klasy 1 - 3

Dzień: czwartek
Godz.: 15.00
Sala: świetlica

A. Ścierska

Kącik kreatywny „Kuferek Rozmaitości”

Klasy 1 - 3

Dzień: piątek
Godz.: 14.00
Sala: świetlica

M. Ćwiklińska

Zespół Katowiczanie

Klasy 1 – 3

Dzień: środa
Godz.: 11.30–16.30
Sala korekcyjna

 
 
Zajęcia rozwijające zainteresowania - koła przedmiotowe PDF Drukuj Email

REALIZACJA ZAJĘĆ DODATKOWYCH 2016/2017

 (1 półrocze)

Nauczyciel realizujący

Rodzaj zajęć, przedmiot

Dla kogo są realizowane zajęcia

Dzień tygodnia,
sala, godzina

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINERESOWANIA – KOŁA PRZEDMIOTOWE

Ż. Adamczyk

Kółko plastyczne

Klasa 2e

Dzień:poniedziałek
Godz.: 12.40
Sala: 139

J. Baron

Kółko plastyczno – literackie

Klasy 1 - 3

Dzień: czwartek
Godz.: 8.50
Sala: 228

D. Boral

Kółko zainteresowań

Klasa 3e

Dzień:poniedziałek
Godz.: 11.35
Sala: 220

E. Bryl

Zabawy słowem

Klasa 2a

Dzień: wtorek
Godz.: 11.35
Sala: 227

H. Brzenczek

Kółko plastyczne

Klasa 2g

Dzień: wtorek
Godz.: 11.35
Sala: 135

I. Kozdrach

Koło głośnego czytania

Klasa 1b

Dzień: środa
Godz.: 13.40
Sala: 226

D. Nowak

Zajęcia rozwijające uzdolnienia

Klasa 2c

Dzień: środa
Godz.: 12.40
Sala: 219

D. Nowak

Kółko plastyczne

Klasa 2c

Dzień: czwartek
Godz.: 12.40
Sala: 219

A. Piela

Zajęcia rozwijające zainteresowania

Klasa 1a

Dzień: piątek
Godz.: 13.20
Sala: 218

B. Szczygieł

Zajęcia artystyczne

Klasy 1 – 3 SP

Dzień: poniedziałek
Godz.: 15.25
Sala: 223

B. Szczygieł

Zajęcia artystyczne

Klasy 1 – 3 SP

Dzień: poniedziałek
Godz.: 16.10
Sala: 223

A. Tomzik

Wartości w świecie dziecka

Klasa 3f

Dzień: wtorek
Godz.: 11.35
Sala: 134

A. Tomzik

Programowanie w Baltie

Klasa 3f

Dzień: piątek
Godz.: 12.40
Sala: 214

B. Mąsior

Zajęcia rozwijające zainteresowania programistyczne  (Innowacja)

Klasa 1b

Dzień: wtorek

Godz.:11.40

Sala: 214



 

 

Nauczyciel realizujący

Rodzaj zajęć

Dla kogo są realizowane zajęcia

Dzień tygodnia, godzina, sala

Borowska Marta

Kółko biblijne

dla chętnych uczniów

Dzień: wtorek
Godz.: 14:30
Sala: 209

Czernecka Anna

Kółko chemiczno - fizyczne

dla chętnych uczniów gimnazjum

Dzień: poniedziałek
Godz.: 13:40 – 15:15
Sala: 159

Durczyńska Ilona

„Bezpiecznie TU
i TAM” – projekt edukacyjny

klasy IV – VI SP

Dzień: poniedziałek,
Godz.: 13:40
Sala: 232

Dutkiewicz Ewa

Klub ekologiczny

dla chętnych uczniów

Dzień: poniedziałek
Godz.: 13:40
Sala: 249

Grzesiak Alina

Kółko przyrodnicze

dla chętnych uczniów klas IV – VI SP

Dzień: wtorek
Godz.: 14:30
Sala: 250

Jakubiec Jarosław

Zajęcia sportowe - koszykówka

klasy I – III gimnazjum

Dzień: sobota
Godz.: 10:00
Sala: gimnastyczna

Jasińska Marta

Zajęcia sportowe

klasy I – III gimnazjum

Dzień: środa
Godz.: 15:30
Sala: siłownia
Dzień: czwartek
Godz.: 7:05
Sala: siłownia

dla chętnych szkoła podstawowa
i gimnazjum

Dzień: piątek
Godz.: 13:30
Sala: gimnastyczna

Jasiński Dariusz

Zajęcia sportowe - siłownia

klasy I- III gimnazjum

Dzień: poniedziałek, wtorek, środa
Godz.: 16:45
Sala: siłownia

Juranek Grzegorz

Kółko religijne

dla chętnych

Dzień: czwartek
Godz.: 14:30
Sala: 209

Głatki Agata

Kółko scrabble

dla chętnych:

grupa młodsza

Dzień: poniedziałek
Godz.: 8:30
Sala: biblioteka

dla chętnych:

grupa starsza

Dzień: poniedziałek
Godz.: 13:30
Sala: biblioteka

Kąkol Tomasz

Zajęcia sportowe - siłownia

klasy I- III gimnazjum

Dzień: piątek
Godz.: 14:30
Sala: siłownia

Kipińska Agata

Kółko matematyczne

klasy I- III gimnazjum

Dzień: poniedziałek, Godz.: 13:40
Sala: 157

Konieczna – Lubera Katarzyna

Szkolny Klub Europejski

dla chętnych

Dzień: czwartek
Godz.: 13;40
Sala: 245     

Łukowicz Michał

Kółko teatralno -filmowe

dla zainteresowanych uczniów klas gimnazjalnych

Dzień: wtorek
Godz.: 14:30
Sala: 236

Kółko literackie

dla zainteresowanych uczniów klas gimnazjalnych

Dzień: wtorek
Godz.: 7:05
Sala: 236

Melich – Czereczon Bogusława

Kółko plastyczne

klasy IV – VI

klasy I – III gimnazjum

Dzień: środa
Godz.: 12:40 – 15:15
Sala: 121

Poddańczyk Barbara

Telewizja Szkolna

dla zainteresowanych uczniów klas szkoły podstawowej i uczniów klas gimnazjalnych

Dzień: środa
Godz.: 16:00
Sala: 119

Rawiak Wioletta

Koło Przyjaciół Biblioteki

dla zainteresowanych uczniów klas IV – VI SP i gimnazjum

Dzień: wtorek
Godz.: 12:30
Sala: biblioteka

Rzeszutek Krzysztof

Zajęcia sportowe - siłownia

dla chętnych uczniów klas I – III gimnazjum

Dzień: czwartek
Godz.: 14:30
Sala: siłownia
Dzień: piątek
Godz.: 13:30
Sala: siłownia

Szczypiński Marcin

Zajęcia sportowe - siłownia

dla zainteresowanych uczniów klas I – III gimnazjum

Dzień: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek
Godz.: 17:30
Sala: siłownia

Szyndler – Łukasik Beata

Kółko historyczno - polonistyczne

klasy IV – VI SP

Dzień: środa
Godz.: 13:40
Sala:

Tarajkowski Zbigniew

Zespół wokalny
„Bez zapowiedzi”

dla zainteresowanych uczniów SP
i gimnazjum

Dzień: poniedziałek, wtorek
Godz.: 14:30
Sala: 119

Witańska Eliza

e-Twinning

klasy I – III gimnazjum

Dzień: poniedziałek
Godz.: 14:30
Sala: 167

Wolny Agnieszka

Szkolny Klub Europejski

dla chętnych uczniów klas gimnazjalnych

Dzień: czwartek
Godz.: 14:30
Sala: 160

 
Zajęcia sportowe PDF Drukuj Email

Nauczyciel prowadzący

Rodzaj zajęć, przedmiot

Dla kogo są realizowane zajęcia

Dzień tygodnia,
sala, godzina

J. Bujak

Siłownia

   

J. Bujak

Siłownia

   

B. Cupiał

Koszykówka

   

J. Jakubiec

Koszykówka

   

M. Jasińska

Zajęcia Taneczne

   

M. Jasińska

Zajęcia Taneczne

   

D. Jasiński

Doskonalenie pływania

   

D. Jasiński

Doskonalenie pływania

   

J. Pawlus

Siłownia

   

J. Pawlus

Minisiatkówka

   

K. Rzeszutek

Piłka siatkowa

   

K. Rzeszutek

Piłka siatkowa

   

A. Smolarczyk

Rozgrywki klasowe

   

A. Smolarczyk

Minisiatkówka

   

S. Warczak

Gry zespołowe

   

S. Warczak

Gry zespołowe

   
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 3
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl