HOT NEWS
   >>>> news >>>> Zapraszamy na nową stronę internetową pod adresem: www.sp33.katowice.pl  >>>> news  >>>>
zajęcia szkolne

Zajęcia pozalekcyjne organizowane przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach



Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze PDF Drukuj Email


REALIZACJA ZAJĘĆ DODATKOWYCH 2016/2017

 (1 półrocze)

Nauczyciel realizujący

Rodzaj zajęć, przedmiot 

Dla kogo są realizowane zajęcia

Dzień tygodnia,
 godzina, sala

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE

Ż. Adamczyk

Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

Klasa 2e

Dzień: poniedziałek
Godz.: 8.00
Sala: 139

J. Baron

Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

Klasa 3 c

Dzień: wtorek
Godz.: 11.35
Sala: 228

R. Bolesta

Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

Klasa 2b

Dzień: wtorek
Godz.: 12.40
Sala: 221

R. Bolesta

Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

Klasa 2b

Dzień: środa
Godz.: 12.40
Sala: 221

D. Boral

Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

Klasa 3e

Dzień: czwartek
Godz.: 12.40
Sala: 220

E. Bryl

Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

Klasa 2a

Dzień: wtorek
Godz.: 12.30  
Sala: 227

E. Bryl

Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

Klasa 2a

Dzień: środa
Godz.: 13.40
Sala: 227

H. Brzenczek

Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

Klasa 2g

Dzień: środa, piątek
Godz.: 7.30
Sala: 135

H. Brzenczek

Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

Klasa 2g

Dzień: środa
Godz.: 8.00
Sala: 135

B. Gorgoń

Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

Klasa 3a

Dzień: środa
Godz.: 8.00
Sala: 225

B. Kaszub

Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

Klasa 3d

Dzień: poniedziałek
Godz.: 12.40
Sala: 229

B. Kaszub

Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

Klasa 3d

Dzień: środa
Godz.: 11.35
Sala: 229

I. Kozdrach

Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

Klasa 1b

Dzień: czwartek
Godz.: 11.35
Sala: 226

I. Kozdrach

Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

Klasa 1b

Dzień: piątek
Godz.: 11.35
Sala: 226

B. Mąsior

Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

Klasa 3b

Dzień: środa
Godz.: 8.00
Sala: 222

B. Mąsior

Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

Klasa 3b

Dzień: piątek
Godz.: 12.40
Sala: 222

D. Nowak

Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

Klasa 2c

Dzień: poniedziałek
Godz.: 8.00
Sala: 219

M. Nowak - Pilśniak

Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

Klasy 3 SP

Dzień: czwartek
Godz.: 8.00
Sala: 229

M. Nowak - Pilśniak

Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

Klasy 2 SP

Dzień: czwartek
Godz.: 12.40
Sala: 139

J. Pawletta

Pomoc w nauce

Klasy 1 – 3 SP

Dzień: czwartek
Godz.: 13.40
Sala: 137

A. Piela

Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

Klasa 1a

Dzień: środa
Godz.: 11.40
Sala: 218

A. Piela

Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

Klasa 1a

Dzień: czwartek
Godz.: 8.00
Sala: 218

B. Szczygieł

Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

Klasa 2d

Dzień: poniedziałek
Godz.: 14.40
Sala: 223

A. Tomzik

Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

Klasa 3f

Dzień: czwartek
Godz.: 12.40
Sala: 134

M. Urbańska

Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

Klasa 2f

Dzień: wtorek
Godz.: 8.00
Sala: 224

M. Urbańska

Zaj. dydaktyczno - wyrównawcze

Klasa 2f

Dzień: środa
Godz.: 8.00
Sala: 224

 

Nauczyciel realizujący

Rodzaj zajęć, przedmiot

Dla kogo są realizowane zajęcia

Dzień tygodnia, godzina, sala

Czernecka Anna

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z chemii

klasy I –II gimnazjum

Dzień: czwartek
Godz.: 14:30
Sala: 159

klasy III gimnazjum (repetytorium)

Dzień: czwartek
Godz.: 15:20
Sala:159

Daszkiewicz Zofia

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki

klasy VI SP

klasy III gimnazjum

Dzień: wtorek
Godz.: 14:15 – 15:45
Sala:

Dutkiewicz Ewa

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z przyrody i biologii

klasy IV- VI SP - przyroda klasy I – III gimnazjum - biologia

Dzień: wtorek
Godz.: 13:30 – 15:00
Sala: 249

Grzesiak Alina

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z biologii i EDB

klasy I – III gimnazjum

Dzień: poniedziałek
Godz.: 13:40
Sala: 250

Hadrian Małgorzata

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z  matematyki

klasa III A gimnazjum

Dzień: wtorek
Godz.: 14:30
Sala: 242

Klasy VI SP

Dzień: poniedziałek
Godz.: 13:40
Sala: 235

Klasy V SP

Dzień: wtorek
Godz.: 13:40
Sala: 145

Hołota Urszula

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka niemieckeigo

klasy I – III gimnazjum

Dzień: poniedziałek
Godz.: 13:40
Sala: 154

klasy III gimnazjum (repetytorium)

Dzień: poniedziałek
Godz.: 15:15
Sala: 154

Kipińska Agata

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki

klasy IV – VI SP klasy I- III gimnazjum

Dzień: wtorek
Godz.: 13:40
Sala: 157

Konieczna-Lubera Katarzyna

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z

klasy I- III gimnazjum

Dzień: środa
Godz.: 13:40
Sala: 245

Kubica Joanna

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego

klasy V – VI SP

Dzień: wtorek
Godz.: 13:40
Sala: 142

Kupski Dariusz

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z fizyki i zajęć technicznych

klasy I- III gimnazjum

Dzień: poniedziałek, środa
Godz.: 13:40
Sala: 158

Lajblich Małgorzata

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego i historii

klasy IV – VI SP

Dzień: poniedziałek
Godz.: 7:05
Sala:
Dzień: czwartek
Godz.: 15:15
Sala: 233

Lotka Małgorzata

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki

klasy IV SP

Dzień: czwartek
Godz.: 13:40
Sala: 242

klasy I gimnazjum

Dzień: czwartek
Godz.: 14:30
Sala: 242

Łukowicz Liliana

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

klasy IV – VI klasy I – III gimnazjum

Dzień: czwartek
Godz.: 14:30
Sala: 241

Pustuła - Wójciak Halina

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z historii i WOS -u

klasy I – III gimnazjum

Dzień: poniedziałek
Godz.: 14:30
Sala: 256
Dzień: czwartek
Godz.: 15:15
Sala: 256

Sładek Barbara

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego i historii

Klasy IV-VI SP - język polski

Dzień: poniedziałek
Godz.: 15:15 – 16:45
Sala: 140

Klasy IV – VI SP - historia

Dzień: wtorek
Godz.: 7:05
Sala: 140

Spyra Alicja

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z przyrody i geografii

Klasy IV – VI SP - przyroda

Dzień: środa
Godz.: 13:40
Sala: 248

Klasy I – III gimnazjum - geografia

Dzień: wtorek
Godz.: 13:40
Sala: 248

Szyndler - Łukasik Beata

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
z języka polskiego

Klasy IV – VI SP

Dzień: czwartek
Godz.: 12:40
Sala: 235

Witańska Eliza

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego

Klasy IV - VI

Dzień: wtorek
Godz.: 14:30
Sala: 167

Klasy I – III gimnazjum

Dzień: wtorek
Godz.: 15:15
Sala: 167

Wójcik Liliana

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka niemieckiego

Klasy I – III gimnazjum

Dzień: wtorek
Godz.: 7:05
Sala: 152

Wolny Agnieszka

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z historii, WOS-u i języka angielskiego

Klasy IV – VI SP Klasy I – III gimnazjum

Dzień: piątek
Godz.: 14:30 – 16:00
Sala: 160

Zioła Teresa

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego

Klasy IV – VI SP Klasy I – III gimnazjum

Dzień: środa
Godz.: 14:30 – 16:00
Sala: 247

 

 
Zespół wokalny PDF Drukuj Email

Zajęcia odbywają się:

poniedziałek 14.30 - 15.30
wtorek 14.30 - 15.30

Strona zespołu "Bez Zapowiedzi"

 

 

 

 
Zajęcia dla Szkoły Podstawowej PDF Drukuj Email

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA, PODCZAS KTÓRYCH REALIZOWANY JEST PROGRAM „LUBIMY SIĘ BAWIĆ”

 

Rodzaj zajęć

Miejsce

Prowadzący

Dzień

Godziny

 

świetlicowe

 

sala 155


 Ilona Piskorska

Iwona Kozdrach

Honorata Noras

 

 środa

czwartek

 

 15.00 - 18.00

 komputerowe

 sala 214

 Beata Mąsior

 wtorek

czwartek

 14.30 - 15.30

 14.00 - 15.00

gry i zabawy

 mała sala gimnastyczna  Anna Smolarczyk  czwartek  12.40-13.25

piłka siatkowa

 duża sala gimnastyczna  Anna Smolarczyk  wtorek  12.40-13.25
         

zajęcia czytelnicze

 biblioteka  Wioletta Rawiak

 wtorek

czwartek

 14.30 - 15.30

 13.30 - 14.30

 

 

 ZAPISY U PROWADZĄCYCH ZAJĘCIA W TRAKCIE ICH TRWANIA

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 3
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl