Koncert Noworoczny PDF Drukuj Email

DSC 506224 stycznia odbył się w naszej Szkole Koncert Noworoczny. Gościliśmy wielu znakomitych gości - Posłankę na Sejm RP - Panią Ewę Kołodziej, Wiceprezydenta Katowic - Pana Mariusza Skibę, Pana Jerzego Dolinkiewicza, Prezes Fundacji LEX CIVIs - Panią Ewę Dudkiewicz; jednakże GOŚCIEM HONOROWYM naszego koncertu była Przewodnicząca Rady Miasta Katowice Pani Krystyna Siejna.DSC 5045
Podczas koncertu zaprezentowały się: Zespół Taneczny "Wiolinki", Zespół Pieśni i Tańca "Katowiczanie" , Zespół Wokalny "Katowiczanki" oraz Iroxana. Mogliśmy także powrócić pamięcią do czasu świąt dzięki Jasełkom wystawionym przez uczniów 4a i 4c.

 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Katowicach
ul. Witosa 23, 40-832 Katowice, tel: (32) 254-03-71, e-mail: sekretariat@zso7.katowice.pl