>>>> news >>>>  Pyszne bułeczki do kupienia w stołówce szkolnej na 2. i 3. przerwie!!!   >>>> news  >>>> Głosuj w ramach Budżetu Obywatelskiego !!! Projekt lokalny - Modernizacja Stref Sportowych L/8/8/2016 i projekt miejski - Boisko na Witosa M/4/2016   >>> news >>> Zebrania z rodzicami klas 4-6 SP-33 i Gimnazjum nr 6 odbędą się 21.09.2016r. o godz. 17.00 - zapraszamy do auli szkolnej  >>>> news >>>>
znak jakosci

Szkoła Podstawowa nr 33 w Katowicach

ubiega się o Znak Jakości Interkl@sa 2013

Współpraca PDF Drukuj Email

Szkoła realizowała i realizuje następujące projekty

1.Lekki jak piórko” - Szkoła XXI wieku, wykorzystanie technologii informatycznych w nauczaniu pod hasłem: „Lekki jak piórko -  multimedialnadla ucznia". Projekt polega na wprowadzeniu programu nauczania z zastosowaniem notebooków.

2.„TWÓRCZA INFORMATYKA Z BALTIE” – projekt polega na poznaniu i wdrożeniu programu Baltie 3 służącemu do nauki programowania.

3.Projekt eTwinning - pomógł znaleźć partnerów w krajach europejskich w celu wspólnej pracy, dzielenia wspózainteresowań i rozwijania wzajemnego zrozumienia.

4.Międzynarodowy Konkurs Wiedzy Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych o zaprzyjaźnionych miastach Katowice – Ostrawa. Upowszechnia współpracę i wymianę informacji między uczniami Polski i Czech.

5.PROJEKT „W KRAINIE BAJEK I BAŚNI” DLA KLAS I – II realizowany od 2011 roku. Promuje czytanie książek tradycyjnych i nowe technologie ich powstawania. Współpraca z Biblioteką Miejską.

Współpraca.ppt